Notice: Undefined variable: lang in /home/balabuska/www.balabuska.cz/http/index.php on line 14

Notice: Undefined variable: c_lang in /home/balabuska/www.balabuska.cz/http/index.php on line 16

Notice: Undefined variable: c_lang in /home/balabuska/www.balabuska.cz/http/index.php on line 18
Billiard Club Balabuška

STŘEDEČNÍ TURNAJE 9BALL 

AMATÉRSKÉ TURNAJE KAŽDOU STŘEDU OD 18:45


 

ZVEME VÁS DO BILLIARDU

Středeční turnaje:

Registrace do 18:45
Začátek turnaje 19:00

Prezentace telefonicky nebo SMS na čísle: +420 608113124. 

REZERVACE KULEČNÍKU A ŠIPEK

+420241482331

Prosím, volejte mezi 14.00 - 02.00


Pro firemní akce volejte

+420 608113124

balabuska@balabuska.cz 

POZOR!!!

Jste srdečne zváni na 6.LETNÍ BALABUŠKA EUROLIGU ,její pátý turnaj již 11.7.2009 v "DESÍTCE" a v novém termínu na neděli 19.7.2009 v 9ball.Více v sekci turnaje!!!!!!
 
 

6.LETNÍ BALABUŠKA EUROLIGA IV.turnaj 10ball

Sobotního čtvrtého turnaje Euroligy v 10ball se zúčastnilo 25 hráčů. Turnaj se hrál opět na 2 skupiny,kdy do extraligové si přijel zahrát Lukáš Křenek i když právě ráno dorazil i s Adamem Houdkem do Prahy z Polska.Druhá skupina byla již, jak se stalo tradicí v počtu 15 hráčů . Ve skupině A nechyběli největší favorité turnaje,kteří své zápasy ve skupině hráli do sedmi bodů a skupina B se hrála do pěti bodů.Největším překvapením byl postup Zuzky Kožlové a Evy Maškové až do čtvrtfinále!!!Gratulujeme!!!
Čtvrtfinálové dvojice tvořili :
Marič 7 : 4 Sychra
Čermín 7 : 3 Mičkal
Žalman 7 : 4 Kožlová
Křenek 7 : 0 Mašková
V semifinále poráží Čermín 7 : 3 Mariče a v druhém semifinále poráží Křenek 7 : 4 Žalmana. Ve finále viděli diváci Lukáše Křenka s Tomášem Čermínem, kdy Lukáš ve stylu start-cíl vyhrává i celý turnaj a poráží Tomáše 7 : 2.Dost hráčů si pochvalovalo,že je 10ball asi nejspravedlivější disciplínou s velkou budoucností!!!
Celkové výsledky budou zpracovány a umístěny na www.balabuska.cz v průběhu pondělka.
Gratuluji a děkuji Všem za účast a zároveň připomínám, že další turnaj Euroligy a to opět v 10ball se koná v sobotu 11.7.2009.

Richard Lottring
Rovný strk
----------------------------------------
 
 

6.LETNÍ BALABUŠKA EUROLIGA III.turnaj 8ball

Sobotního třetího turnaje Euroligy v 8ball se zúčastnilo 30 hráčů. Turnaj se hrál opět na 2 vzácně vyrovnané skupiny a to po 15 hráčích v každé. Ve skupině A nechyběli největší favorité turnaje,kteří své zápasy ve skupině hráli do sedmi bodů a skupina B se hrála do šesti bodů.
Čtvrtfinálové dvojice tvořili :
Halamka D. 6 : 1 Dragoun
Dorobant S.6 : 1 Šindelář
Bernášek 6 : 0 Sjatkovský
Houdek 6 : 4 Lottring
V semifinále poráží Halamka D. 6 : 3 Dorobanta S. a v druhém semifinále poráží Houdek Bernáška 6 : 4. Ve finále viděli diváci opět Adama Houdka s Dominikem Halamkou, kdy Adam nepřipustil finálové drama z minulého turnaje a poráží Dominika 6 : 1 a tím vyhrává i celý turnaj a zároveň vede průběžnou tabulku Euroligy.
Celkové výsledky budou zpracovány a umístěny na www.balabuska.cz v průběhu pondělka.
Gratuluji a děkuji Všem za účast a zároveň připomínám, že další turnaj se koná v sobotu 20.6.2009, tentokrát v 10ball.

Richard Lottring
Rovný strk
 
 

II.EUROLIGA 9ball

Dnešního druhého turnaje Euroligy v 9ball se zúčastnilo 27 hráčů. Turnaj se hrál na 2 skupiny.Do skupina A přišli i oba finalisté z první Euroligy.
Čtvrtfinálové dvojice tvořili :
Halamka D. 7 : 2 Meisner
Bernášek 7 : 4 Šindelář (Šindelář vedl již 4:1 a málem se postaral o velké překvapení)
Žalman 7 : 2 Sjatkovský
Houdek 7 : 2 Lottring
V semifinále poráží Halamka D. 7 : 3 Žalmana a v druhém semifinále poráží Houdek Bernáška 7 : 5 Velmi zajímavé finále viděli diváci,kteří v hojném počtu sledovali jak Dominik výbornou hrou zvyšuje svůj náskok až na 4:1 a pak jeho nepatrná chyba dostává do zápasu Adama ,který za stavu 6:6 hraje dvojku véčkem a ta po cestě potkává devítku,která padá do kapsy a Adam vítězí!
Za celý turnaj neprohrál Adam Houdek jediný zápas a právem se stal vítězem druhého turnaje v 9ball Euroligy v Balabušce.
Celkové výsledky budou zpracovány a umístěny na www.balabuska.cz v průběhu pondělka.
Gratuluji a děkuji Všem za účast a zároveň připomínám, že další turnaj se koná v sobotu 13.6.2009, tentokrát v 8ball.

Richard Lottring
Rovný strk
----------------------------------------
 
 

6.LETNÍ BALABUŠKA EUROLIGA

Jste srdečne zváni na 6.LETNÍ BALABUŠKA EUROLIGU ,která začíná již 23.5.2009 v "OSMIČCE" a 30.5.2009 v "DEVÍTCE".Hraje se opět na dvě skupiny,kdy nejlepší čtyři hráči z obou skupin tvoří čtvrtfinálové dvojice.Nově jsou tento ročník ohodnoceni po odehrání soutěže i dva nejlepší hráči z druhé skupiny,kterým BC BALABUŠKA uhradí startovné do oblastí!!!
 
 

MČR mužů a žen v poolbilliardových disciplínách 2009

Soutěže Českomoravského billiardového svazu pokračovaly finálovým dnem MČR v poolbilliardových disciplínách, který se odehrál v Nákupním centru Chodov. Hráči Balabušky se neztratili! Vynikajícího úspěchu dosáhla DANA KNEDLHANSOVÁ, když ve finále 14.1 nekonečné porazila 75 : 42 Kamilu Kolínskou z Harlequinu Praha. Disciplína 9 ball byla plně v režii hráček Balabušky. Ve finále se utkaly Dana Knedlhansová a Zuzana Kožlová. Zvítězila opět Dana v poměru 7:4. Zuzana ještě přidala titul ve smíšených dvojicích s Michalem Cízlem, když ve finále porazili dvojici Maděrič - Příbanová 5:4. Dalšího výborného výsledku na MČR dosáhl tým Balabušky Praha A, který se umístil na 3.místě. Všem GRATULUJEME!!!!!!!!!!

Dana Knedlhansová - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Zuzana Kožlová
 
 

MČR 08/09

Tento víkend hostila Balabuška čtyři vrcholové turnaje našeho poolu. Mistrovství republiky v osmičce bylo náplní soboty, v neděli se hrály turnaje v devítce. Vzhledem k časovému posunutí začátku ženských turnajů se podařilo sladit požadavky na stoly pro oba turnaje tak, že si oba turnaje vzájemně nepřekážely. Dobrému průběhu turnajů přispěl i spolehlivý chod programu, kterým byla na místě zabezpečena i on line informace o průběhu turnajů na internetu. Počítadla zase přispěla významnou měrou ke zlepšení orientace diváků o průběhu jednotlivých zápasů. Přičteme-li předvedenou kvalitní hru, lze uplynulý víkend hodnotit opravdu vysokými známkami.
Primárním mottem všech čtyř turnajů byla otázka, kdo a s kým si na finálovém dnu zahraje o tituly mistrů republiky. Neméně žhavou otázkou byla konečná bilance nominačního trojboje, do nějž letos poprvé mohlo promluvit i samotné mistrovství republiky. I když svaz může ze svých prostředků uhradit start pouze dvěma mužům a ženám podle výsledků domácích soutěží, o další spoty, na které máme právo, se mohou ucházet hráči podle umístění (s tím, že si svůj start sami uhradí). Proto bylo cítit nominační napětí i za hranicemi hrazené reprezentace.
U mužů se pozornost soutředila na boj o druhé místo, když to první si prakticky ještě před konáním MR zajistil Marek Hajdovský. Do mistrovských turnajů vstupoval David Žalman s minimálním náskokem tří bodů před Dominikem Halamkou. Zatímco první turnaj nerozhodl nic, sobotní osmička se plně vydařila Davidu, který Dominikovi odskočil o dalších 18 bodů. V neděli ale David silně klopýtl a skončil s 10 body a 9.-12.místě. Kdyby se Dominik probojoval až do finále a získal tím pro sebe 32 bodů, předstihl by Davida o jeden jediný bodík. S tím David odjížděl domů. Dominikovu cestu na finálový den nakonec uzavřel Adam Houdek právě v semifinále turnaje. Druhým reprezentantem se tak vedle M.Hajdovského stal D.Žalman. Třetí skončil D.Halamka, čtvrtý M.Kraušner a až pátý opožděně finišující A.Houdek.
V ženách o dvě placená místa na ME bojovaly tři dívky, V.Hubrtová, K.Kolínská a D.Knedlhansová, které uniky další trojici Příbanová, Kaslová a Kožlová. I když rozdíly mezi prvními třemi byly mizivé, nepohnuly s nimi ani mistrovské turnaje: Hubrtová s Kolínskou za ně získaly po 82 bodech, Knedlhansová jen o jeden bod navíc a zůstal jí tak v ruce příslovečný Černý Petr a případné shánění sponsorů. Na dalších místech si na 4. a 6.místě prohodily pořadí S.Příbanová se Z.Kožlovou. Zuzana se o to zasloužila zejména v devítce, kde v semifinále vyřadila naši letitou jedničku, Veroniku Hubrtovou (tím jistě nemám na mysli věk Veroniky, ale dobu její nadvlády!).
Na finálovém dnu si tedy o mužské tituly zahraje dvakrát M.Hajdovský proti Houdkovi (devítka) a Janatovi (čtrnáctka) a k tomu Žalman proti Gavenčiakovi (osmička). O dva ženské tituly bude hrát D.Knedlhansová(Balabuška) s Kožlovou(Balabuška) (devítka) a Kolínskou (čtrnáctka), a dále Hubrtová s Kaslovou (osmička).
V ženách si nejlépe na MR vedla D.Knedlhansová (83) před V.Hubrtovou a K.Kolínskou (82). I Dana však bude v osmičce na stupních vítězů chybět, přestože bodově tuto disciplinu vyhrála.Všem GRATULUJEME!!!!!!!
 
 

VÁNOČNÍ TURNAJ V BALABUŠCE 9-ball a 10-ball

Po výborně obsazeném Mikulášském turnaji ,na kterém se hodnotila i nejlépe umístěná žena (Eva Mašková-Gratulujeme!!!) připomínám,že 20.12.2008 se hraje v Balabušce Vánoční turnaj od 11hodin,opět na dvě skupiny a v áčku v 9-ball a v béčku v 10-ball,pro obě skupiny stejné.
Hráči,kteří na Mikulášském turnaji nevyhráli ani zápas, mají jako bonus na Vánočním turnaji startovné o 50,-Kč nižší!

Hezký zbytek roku a rovný strk

Richard Lottring
 
 

MIKULÁŚSKÝ NOČNÍ TURNAJ 6.12.2008

Mikulášského turnaje se zúčastnilo celkem 46 hráčů.V áčkovém pavouku to bylo 17 hráčů a v béčkovém 29 hráčů. Vítězem se stal Lukáš Křenek,který zdolal v půl osmé ráno Marka Schmidta jednoznačným skóre 7:0!!!! Gratulujeme!!!!
Celkové výsledky najdete v sekci turnaje-Mikulášsky turnaj.
Všem hráčů děkuji za předvedenou hru,která mnohdy potěšila oko pozorovatelů!!!

Hezký zbytek víkendu a na Vánočním turnaji 20.12.2008 od 11 hodin se opět můžem potkat.

Richard Lottring
 
 

Ženy liga-14.1. 30.11.2008

Podobně jako v osmičce si na dnešním posledním turnaji ligy žen 14.1 Dana Knedlhansová vítězstvím 75:43 nad Zuzkou Kožlovou (obě z Balabušky) zajistila celkové prvenství 14.1, a navíc se v trojboji přiblížila až na 3 body k druhé Kamile Kolínské, kterou dnes vyřadila v semifinále 64:43, a na 10 bodů k vedoucí Veronice Hubrtové, která se dnes nedostavila - to slibuje zajímavé boje na nadcházejícím MR... V druhém semi podlehla Hanka Kaslová 40:65 Zuzce Kožlové. Gratulujeme!!!!
 
 

OBLAST-14.1. 30.11.2008

Ve středočeské oblasti 14.1 nekonečné se potkali v semifinále dva hráči našeho klubu, Tomáš Náhlík 38:55 Longdi Zhou.Longdi Zhou prohrál až ve finále.Gratulujeme!!!!!


 
 

Ženy liga 9-ball 23.11.2008

Dana Knedlhansová v lize žen obsadila třetí místo a stále se i v trojboji žen drží na předních pozicích!!! GRATULUJEME!!!
 
 

OBLAST 9-ball 23.11.2008

Dalších výborných úspěchů dosáhli hráči Balabušky,když v třetím turnaji oblasti v 9-ball se Zdenek Šimon umístil na třetím místě,Jarda Šícha na čtvrtém a Dan Dragoun na pátém místě!!! GRATULUJEME!!!
 
 

Ženy liga 8-ball 16.11.2008

Naše hráčka Dana Knedlhansová potvrdila na lize žen v 8-ball stoupající formu ,když všechny porazila a turnaj VYHRÁLA!!!!!
V celkovém pořadí ženského trojboje se dostala na druhé místo,které zaručuje účast na ME.

G R A T U L U J E M E !!!!!!
 
 

OBLAST 8-ball 15.11.2008

Výborného úspěchu dosáhli Martin Pata,který prohrál až ve finále a ještě tento úspěch podtrhl Jarda Šícha třetím místem!!!!

GRATULUJEME!!!!!!!
 
 

Výsledky 14.1.

-Ve Středočeské oblasti 14.1. se Tomáš Náhlík a Martin Pata (Balabuška) umístili na shodném třetím místě.

-V turnaji žen 14.1.se Dana Knedlhansová (Balabuška) umístila na třetím místě. Všem našim hráčům GRATULUJEME!!!!!!
 
 

Nej

Vojta Daněk z našeho klubu se stal na turnajích pořádaných v Balabušce, nejlepším hráčem týdne 3.-9.11.08 (2.místo v 10-ball a 1.místo v 9-ball)

Gratulujeme!!!!!
 
 

LIGA ŽENY 9-ball

Dana Knedlhansová z našeho klubu se na lize žen 2.11.2008 v 9-ball umístila na krásném druhém místě,když ve finále prohrála s V.Hubrtovou 3:7
 
 

SNOOKER

Tomáš Náhlík se probojoval do finále prvního turnaje T1 1.ligy ve snookeru. Finále se bude hrát 31.10.2008 v hotelu Pohádka od 18 hodin a všichni jste srdečně zváni!!!
 
 

MIKULÁŠSKÝ NOČNÍ A VÁNOČNÍ TURNAJ

Propozice na oba turnaje najdete v sekci "turnaje" a doufáme,že to bude i hlavně v tomto předvánočním čase, příjemný důvod se setkat a popovídat si :-)) !!!!!
 
 

PLAKÁTY

V sekci turnaje jsou již plakáty na nový pondělní turnaj v 10-ball a již tradiční středeční turnaj v 9-ball!
 
 

GRATULUJEME!!!!!!!!!!

Vítězství v nedělní lize žen 8-ball z 19.10.2008 vybojovala Dana Knedlhansová z našeho klubu Balabuška dvěma vítězstvími 6:5 - ve finále nad Kamilou Kolínskou, v semifinále nad Veronikou Hubrtovou. Druhé třetí místo získala Zuzka Kožlová ,také z našeho klubu Balabuška a tím tento úspěch úžasně podtrhla.Velká Gratulace!!!!!!
 
 

10'ball

Od 3.11.2008 a pak každé další pondělí připravujeme pro Vás NOVÝ turnaj v 10'ball
 
 

Největší novinkou přestupového období je příchod Zdenka Šimona z Chotěboře do našeho klubu.